Notifications
Clear all

[Zatvoren] Train Simulator 2014 - prvi utisci

RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

I tako eto došao nam je TS2014 😀 Ranije nego obično jer je do sada uvijek bilo u večernjim satima. Download je velik 510,2 MB

Topic starter Objavljeno : 26 rujna, 2013 16:09
josip
(@josip)
Honorable Member

Evo čekam da se napravi update, pa da vidimo te novotarije. 😀

Objavljeno : 26 rujna, 2013 16:46
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Za sada ne vidim ništa posebno u samom RW-u ali promjena i te kako ima u blueprint editoru. U world editoru sam isprobao google i samo mogu potvrditi da je to jaaaaako korisno i ne treba više onaj program Decals

Topic starter Objavljeno : 26 rujna, 2013 17:34
josip
(@josip)
Honorable Member

Za sada ne vidim ništa posebno u samom RW-u ali promjena i te kako ima u blueprint editoru. U world editoru sam isprobao google i samo mogu potvrditi da je to jaaaaako korisno i ne treba više onaj program Decals

Jedina promjena koju sam ja učio je zumiranje, može se zumirati na slobodnom pogledu (8) i na pogledu same lokomotive (2) i začelja vlak (3).

Objavljeno : 26 rujna, 2013 23:30
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Ono što je meni bitno je da ne treba jači harwer

Topic starter Objavljeno : 27 rujna, 2013 00:56
V200
 V200
(@v200)
Estimable Member

Meni je instalacija dobro prosla posto sam morao steam instalirati. Jedino jos nisam imao vremena instalirati add-on-ove od drugih proizvodaca.
Pozitivno je u svakom slucaju AA. Sada sa MSAA igra izgleda kao u doba RW-a bez TSX-a.
Nazalost moram nositi maticnu na servis jer nesto zeza tako da cu vjerojatno barem tjedan dana biti bez kompa.

Objavljeno : 27 rujna, 2013 12:00
zagi988
(@zagi988)
Reputable Member

Prvi utisci - naaaaaaaaajs!
Odlično je kad možeš FXAA + 2x2 SSAA na 30+ FPS-a i 1080p, igra izgleda realnije neg real file. 😀

Objavljeno : 30 rujna, 2013 01:09