× Dobro došli u RailWorks HR forum! Predstavite se našim članovima tko ste, što vam se sviđa i zašto ste postali član ovog sajta. Želimo dobrodošlicu svim novim članovima u nadi da ćemo se često viđati!!

file In memoriam: Branko Špoljarić Barney (1957.-2013.)

Više
prije 7 godina 7 mjeseci #5179 od ZlayoZg
Iako vjerujem da ste već saznali,osjećam potrebu da i ovdje napišem.
Sinoć,u 56.godini života,nakon duge i teške bolesti nas je zauvijek napustio naš prijatelj i član foruma Branko Špoljarić Barney.Njegova pomoć i znanje o simulatorima,računalima i ostalome nam je svima pomogla kada god smo imali probleme i pitali za savjet.Iako sam ga sreo samo dva puta u životu i to na kratko,ostavio je na mene jako dobar dojam.
Iskrene sućuti obitelji i svim njegovim prijateljima.Počivao u miru Božjem,dragi prijatelju. :cry:

Posljednji ispraćaj je sutra,19.02. u 12:15 na Krematoriju u Zagrebu.

Molim Prijava ili Stvori račun da biste se pridružili razgovoru.

Više
prije 7 godina 7 mjeseci #5180 od josip
Moja sućut obitelji! Stvarno mi je žao što odlazi jedan veliki znalac o informatici, nisam ga nikada susreo, ali po postovima sam dobio dojam da je jako dobar čovjek. Rest in peace Barney! :(

Više
prije 7 godina 7 mjeseci #5181 od Ivan VT
Moja sućut porodici i prijateljima.

Više
prije 7 godina 7 mjeseci #5182 od zagi988
Počivao u miru. :( Barney

Više
prije 7 godina 7 mjeseci #5183 od RSvlado
U šoku sam. Nisam imao pojma do maloprije.
Nikada se nismo sreli ali smo razgovarali nekoliko puta telefonom oko simulatora i PCCHIP-a. Tada mi je učinio veliku uslugu i jedna je od zadnjih stvari koju je učinio za mene, a da me uopće nije osobno poznavao. Hvala ti Barney, to se ne zaboravlja. Žao mi je što se nismo nikada sreli. Počivaj u miru.

Više
prije 7 godina 2 mjeseci #5335 od Johnny-24
Moje iskreno saučešće.. :cry:

Vrijeme kreiranja stranice: 0.086 sekundi
Pokreće Kunena Forum