× Dobro došli u RailWorks HR forum! Predstavite se našim članovima tko ste, što vam se sviđa i zašto ste postali član ovog sajta. Želimo dobrodošlicu svim novim članovima u nadi da ćemo se često viđati!!

file Pozdrav od novog člana

Više
prije 9 godina 2 tjedana #3163 od microslav
Pozdrav od novog člana pokrenuo microslav
najpre pozdrav svima i da se predstavim

moje ime je miroslav, živim i radim u požarevcu i imam 50 godina. volim sve simulatore a baš mi se sviđa railworks te je on ostao jedini u upotrebi.

moram uputiti pohvale forumu. odličan je samo tako nastavite i da znate da ste vi krivi što sam rešio da se ubacim u igru. aduti kojima raspolažem su sledeći:

ruta u fazi izrade koju sam nazvao niški železnički čvor, a urađeno je sledeće:

iz pravca beograda:
- stanica trupale
- stanica crveni krst
iz pravca skoplja:
- stanica međurovo
iz pravca zaječara:
- stanica vrežina
iz pravca pirota:
- stanica niška banja
- stanica ćele kula (Ei)
- stajalište palilulska rampa
zatim su urađene:
- stanica niš (kompletna sa industrijskim kolosekom do žitopeka)
- ložionica crveni krst i svi industrijski koloseci od stanice crveni krst
- ranžirna stanica popovac sa kolosekom do aerodroma
- industrijski kolosek Ei

položena je pruga, a teren je urađen uz pomoč SRTM podataka. sporadično je urađena i flora, a i poneki put.

stao sam jer sam u međuvremenu otkrio 3d modelovanje i apetiti su porasli, jer neću da lepim tek tako generičke kuće i zgrade kad se relativno lako mogu modelovati. malixx-ovi Hrvatski Znakovi i Signali mi vrše posao ali mi neki signali nedostaju, na primer izlazni i predsignali. bilo bi dobro kad bi malixx dopunio svoju kolekciju.
ako budem uradio ono što planiram onda je u perspektivi produžetak rute čuvenom zaječarskom prugom.

ne znam koliko će biti vama interesantno li nije na odmet da se zna da sam u procesu izrade manevarke serije 621.1 i da zanju imam beš sve što je potrebno, sve podatke, sve projekcije i gomilu slika. krenuo sam da je ozbiljno radim. za sad ide dobro, a čim bude ličila na nešto videćete dokle sam stigao.

toliko za prvo javljanje.

Molim Prijava ili Stvori račun da biste se pridružili razgovoru.

Više
prije 9 godina 2 tjedana #3164 od Aca
Odgovorio Aca na temi Pozdrav od novog člana
Dobro dosao. Nadam se da ce posle Zajecarske pruge biti uradjena i pruga do Pozarevca (tu ce dobro doci Marsalka) a kasnije i preko Male Krsne do Beograda.

Više
prije 9 godina 2 tjedana #3165 od RSvlado
Odgovorio RSvlado na temi Pozdrav od novog člana
Dobro nam došao :D i hvala na lijepim riječima za forum.

Više
prije 9 godina 2 tjedana #3168 od Ivan VT
Odgovorio Ivan VT na temi Pozdrav od novog člana
Pozdrav i dobro došao .

Više
prije 9 godina 2 tjedana #3170 od V200
Odgovorio V200 na temi Pozdrav od novog člana
Dobrodosao!!!

Veselim se svakom novom sadrzaju za RW pogotovo ako su iz nasih krajeva. Drzim ti fige da sto prije zavrsis svoje projekte.

Više
prije 8 godina 1 mjesec #4667 od microslav
Odgovorio microslav na temi Pozdrav od novog člana
evo mene opet,
ne nisam vas zaboravio, imao sam ogromne probleme sa kompjuterom. najpre gubitak jednog diska iz raid konfiguracije (a time i gubitak svih kojih podataka) a onda je i ploča otišla bogu na istinu. jest potrajalo malo dok sam skupio pare za novu našinu, ali evo je radi i mene ponovo u sedlu

Vrijeme kreiranja stranice: 0.092 sekundi
Pokreće Kunena Forum