× Dobro došli u RailWorks HR forum! Predstavite se našim članovima tko ste, što vam se sviđa i zašto ste postali član ovog sajta. Želimo dobrodošlicu svim novim članovima u nadi da ćemo se često viđati!!

file ZlayoZg

Više
prije 9 godina 1 mjesec #1882 od ZlayoZg
ZlayoZg pokrenuo ZlayoZg
Većina ili neki od vas me već znaju sa drugih foruma,ali red bi bio i da se ovdje predstavim :D .

Znači,nick mi je ZlayoZg,ali pravim imenom sam Zlatko,imat ću 27 godina 10.4. i živim u Zagrebu od 1993.Pohađao sam ŽTŠ,smjer tehničar za željeznički promet.
Najviše volim putovati i fotkati vlakove,naravno,a i jedan prijatelj mi je preporučio da isprobam Railworks,pa sam se i prijavio ovdje da mi bude lakše i da imam pomoć oko eventualnih problema. :D

Toliko za sada i živi bili. :)

Molim Prijava ili Stvori račun da biste se pridružili razgovoru.

Više
prije 9 godina 1 mjesec #1883 od RSvlado
Odgovorio RSvlado na temi ZlayoZg
Dobrodošao Zlayo :D Problema naravno uvijek ima ali zato smo tu da ih rješavamo. Barem one koje su u našoj moći. Meni je osobno drago da si prihvatio RailWorks koji eto baš i nije nešto popularan na ovim prostorima. No, sve za vremena

Više
prije 9 godina 1 mjesec #1886 od Barney
Odgovorio Barney na temi ZlayoZg
Nikako da pobjegnem od tog ZlayeZG :D
Kako se pomaknem na neki drugi forum, eto njega iza mene (ako vec nije bio prije mene).

Dobro nam dosel prijatel. Nema nas (jos) puno ali kao sto RSvlado rece, "No, sve za vremena". Bit ce nas. :)

Barney

Više
prije 9 godina 1 mjesec #1888 od josip
Odgovorio josip na temi ZlayoZg
Dobro došo, nadam se dačeš pronaći nešto za sebe, i ne odustati od RW-a, jer kroz par godina moglo bi se podosta vozila s HŽ-a nać u RW-u

Više
prije 9 godina 1 mjesec #1890 od ZlayoZg
Odgovorio ZlayoZg na temi ZlayoZg
Fala,fala dečki. :)

Barney,nije baš da te slijedim,ali za tobom kasnim više od godine i pol,barem na ovom forumu.

Više
prije 9 godina 1 mjesec #1902 od malixx
Odgovorio malixx na temi ZlayoZg
Dobro nam došao !

Vrijeme kreiranja stranice: 0.087 sekundi
Pokreće Kunena Forum