Notifications
Clear all

[Zatvoren] JZ 461 Rumunka (continued)

Stranica 2 / 2
Srdjan441
(@srdjan441)
Reputable Member

Znaci radices sivu verziju.Svidja mi se i ta.Lokomotiva 461 bi imala bas puno repaintova. 😎
Evo i te lokomotive na Barskoj pruzi.

I u stanici Susica

Objavljeno : 8 siječnja, 2013 14:17
Johnny-24
(@johnny-24)
Estimable Member

Kako napreduje Rumunka mozemo da dobijemo neke slike..??

Objavljeno : 19 siječnja, 2013 14:00
vexvesic444
(@vexvesic444)
Active Member

Svaka čast vlada! Samo jedna opaska, Rumunjka isto ima normalne ovalne odbojnike, jest da su u početku bili kockasti kao i recimo kod EMD-ova ovalni, ali sve se to danas izmjenilo....

Voze i Rumunke sa kockastim odbojnicicima još voze, do duše samo dve - 003 i 151.

Objavljeno : 29 rujna, 2013 20:22
ZPCG fan
(@zpcg-fan)
Trusted Member

Posto sam najbolje upoznat sa rumunkom kao sto je na onoj asei iz rumunije kabina takvu ces istu napraviti bez zavjesa i da ti kontrolni panel bude sa lijeve strane.Naravno boja koze unutra neka je zute ( sigurno znas ) i da naravno budu animirane rucice i ostale stvarcice !I mozes napraviti da je to verzija sa jednim svijetlom jer sam jednom video da te lokse imaju takvo svijetlo ! Toliko od mene i voleo bih da mi izbacis slike !

Objavljeno : 12 siječnja, 2014 13:54
Zarko17
(@zarko17)
Eminent Member

Ako trebate nekog za izradu teksture 461, javljam se dobrovoljno! 😉

Objavljeno : 24 veljače, 2014 00:27
vlada 461
(@vlada-461)
Trusted Member

Ako trebate nekog za izradu teksture 461, javljam se dobrovoljno! 😉

Do teksture treba stici,posto lokomotivu radim u acad-u potrebna je tacno odredjena velicina(metraza) modela prilikom uvodjenja u 3dsmax da bi se dobio optimalan odnos broja poligona i izgleda,lokomotiva je ispala sa oko 48k poligona sto je nedovoljno,sad trenutno nemam vremena da se bavim tim.U svakom slucaju hvala na ponudi.

Objavljeno : 24 veljače, 2014 03:36
Zarko17
(@zarko17)
Eminent Member

Ako su potrebni tehnički crteži ili bilo kakve druge informacije kako bi se pomoglo pri izradi ove lokomotive, stojim na raspolaganju. Šta više vozio sam Rumunku dosta puta i pritom dosta znam o njoj. 😉

Objavljeno : 27 veljače, 2014 06:07
Stranica 2 / 2