Notifications
Clear all

[Zatvoren] JZ 461 Rumunka (continued)

Stranica 1 / 2
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Zanimljivo. Samo čini mi se da su malo proporcije fulane 😉

Topic starter Objavljeno : 6 lipnja, 2012 00:48
vlada 461
(@vlada-461)
Trusted Member

Hvala Josipe 🙂

Zanimljivo. Samo čini mi se da su malo proporcije fulane 😉

Nisu promasene proporcije iako tako izleda, uporedjivao sam sa drugim lokomotivama.

Objavljeno : 6 lipnja, 2012 02:09
Johnny-24
(@johnny-24)
Estimable Member

To care samo napred odlicna je da li ce imati svoju original kabinu ili ne......?

Objavljeno : 9 lipnja, 2012 20:23
Srdjan441
(@srdjan441)
Reputable Member

Kako napreduje ''Rumunka''?Ja je jedva cekam to mi je skoro omiljena lokomotiva.A sto se tice kabine i zvuka to samo polako vazno je da zavrsis 3d model lokomotive.Hoce li to biti JZ ili ZS lokomotiva? 😕 Mislim da bi ZS bilo bolje napraviti jer se JZ i ne koriste vise.Mada neko stavlja na slike JZ 461 a u stvari je ZS kao ovde
Ja cu kad zavrsi ako bogda uraditi neke repaint ZCG 461 lokomotiva a i ZS naravno. 😉

Objavljeno : 3 studenoga, 2012 17:20
Johnny-24
(@johnny-24)
Estimable Member

Srki necemo mi da je docekamo do sledece godine ja ti garantujem ja bih je mnogo voleo u Railworksu ali izgleda da je necemo videti u skorije vreme...

Objavljeno : 3 studenoga, 2012 17:28
Srdjan441
(@srdjan441)
Reputable Member

Pa i ja to mislim ali sto cemo kad ne moze prije ne moze.Volio bih da joj radim zvuk ako budem umio jer znam tu lokomotivu i njen zvuk odlicno 😀

Objavljeno : 3 studenoga, 2012 17:31
vlada 461
(@vlada-461)
Trusted Member

Nastavak......kraj 😀

Objavljeno : 6 siječnja, 2013 21:56
zagi988
(@zagi988)
Reputable Member

Model je zakon ali sad dolazi onaj tezi dio...texture i import u RW!

Objavljeno : 7 siječnja, 2013 00:18
josip
(@josip)
Honorable Member

Svaka čast vlada! Samo jedna opaska, Rumunjka isto ima normalne ovalne odbojnike, jest da su u početku bili kockasti kao i recimo kod EMD-ova ovalni, ali sve se to danas izmjenilo....

Objavljeno : 7 siječnja, 2013 10:38
vlada 461
(@vlada-461)
Trusted Member

Svaka čast vlada! Samo jedna opaska, Rumunjka isto ima normalne ovalne odbojnike, jest da su u početku bili kockasti kao i recimo kod EMD-ova ovalni, ali sve se to danas izmjenilo....

Hvala Josipe....ima jos,mislim 3 masine sa cetvrtastim odbojnicima koje i dan danas voze.Ja radim jž verziju 461-138 koja je tada imala cetrvtaste odbojnike(danas ima okrugle) 😉

Objavljeno : 7 siječnja, 2013 14:45
josip
(@josip)
Honorable Member

Radit ćeš sivu verziju?

Objavljeno : 7 siječnja, 2013 14:56
Johnny-24
(@johnny-24)
Estimable Member

Vlado al je bese tarumunka u voznom stanju ili ne posto znam da imau lapovu jedna imao sam i njene slike ja sam ih slika ali nmg da se setim dal je 138?? Nego imam jos ednopitanje dal ce imati svoju org. kabinu..??

HVALA

Objavljeno : 7 siječnja, 2013 15:24
vlada 461
(@vlada-461)
Trusted Member

Radit ćeš sivu verziju?

Sivu

Objavljeno : 7 siječnja, 2013 15:54
vlada 461
(@vlada-461)
Trusted Member

Vlado al je bese tarumunka u voznom stanju ili ne posto znam da imau lapovu jedna imao sam i njene slike ja sam ih slika ali nmg da se setim dal je 138?? Nego imam jos ednopitanje dal ce imati svoju org. kabinu..??

Jos je uvoznom stanju bila je na ranzirnoj pre koji mesec,a sto se tice kabine ima vremena....prvo da je uvezem u rw

Objavljeno : 7 siječnja, 2013 15:56
Johnny-24
(@johnny-24)
Estimable Member

Jos je uvoznom stanju bila je na ranzirnoj pre koji mesec,a sto se tice kabine ima vremena....prvo da je uvezem u rw

Ok hvala na odgovoru nadam se da nece biti problema kod uvoza....

Objavljeno : 7 siječnja, 2013 19:53
Stranica 1 / 2