Notifications
Clear all

[Zatvoren] HŽ 6111 Mađar

Stranica 2 / 2
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Hvala puno za ovaj novi model Vlado, poslao sam i ja donaciju pa mi javi ako si dobio. Sve najbolje u nastavku! 🙂

Objavljeno : 24 ožujka, 2019 19:30
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

@Ivan VT, uopće nisam razmišljao da ga napunim putnicima. Trebalo bi ih izmodelirati i postaviti unutra. Postojeći, zadani ne odgovaraju jer ne odgovara raspored. Hvala još jednom 🙂
@Tarik, hvala što si održao riječ.

Objavljeno : 25 ožujka, 2019 01:01
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Vidim da ti se sad zove dokument RSV a ne RsVlado kao prije, sta se promjenilo? Vidim takoder da na jednoj slici u dokumentu PDF o Scenario Tools ima na desnoj strani zaslona HZ_2062, dali to mozda znaci da je to sljedeci projekat? 🙂

Objavljeno : 27 ožujka, 2019 16:43
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

RSV ti je isto RSVlado ali bez lado 😀 RSV je trebao biti plaćeni sadržaj. Tako sam stavio da ih razlikujem u mojim projektima. I onda sam nakon dugo razmišljanja odlučio da pod RSV ima i plaćena i free verzija ali uz neke razlike kao na primjer u ovom upravo izdanom Mađaru gdje je upravljačnica bez animiranih dijelova i smanjene rezolucije. Tako će biti i sa Turnerom, odnosno sa HZ 2062 koji će uskoro također biti dostupan kao besplatan. Također se kratica RSV lakše pronalazi u menijima world editora ali i lakše je napraviti logotip, kao na primjer ovo što je avatar mojeg profila. Jasnije?

Objavljeno : 27 ožujka, 2019 22:13
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Jasno mi je, hvala na informacije. Tacno je da se skracenica RSV bolje pronalazi u editor. Uglavnom, obecava! 🙂

Evo slike druge varijante Madara za bosanskohercegovacke pruge pa ako je nekome stalo da napravi repaint, bujrum :

http://www.benbe.hu/gallery/bosznia-2017/high/34p.jp g">

Ima i ova stara varijanta iz 80-tih koja danas vise ne postoji :

Objavljeno : 28 ožujka, 2019 11:28
Stranica 2 / 2