Notifications
Clear all

[Zatvoren] HŽ 2061 kennedy

Stranica 22 / 22
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Kennedy je u zoni za preuzimanje. Namučio sam se sa zvukom i onda sam nešto gadno zeznuo pa mi se RW stalno rušio. Ionako sam uzeo set kodova od zadane SD40 pa je sada od nje i kabina i zvuk. Onda sam izgubio dim iz auspuha... Ako bude volje i vremena moguće je da popravim još neke stvari. Ali otom potom. Za sada uživajte sa lokomotivom ovakvom kakva je.

Objavljeno : 30 studenoga, 2018 09:18
Ivan Arzek
(@ivan-vt)
Trusted Member

Super Vlado.. Gdje je donacija za trud.

Objavljeno : 30 studenoga, 2018 20:39
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Svaka cast za model, nadam se novih radova u skorijoj buducnost. 🙂

Objavljeno : 30 studenoga, 2018 22:09
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Svaka cast za novi model HŽ lokomotive, sve najbolje u nastavku i nadam se novih modela.

Objavljeno : 30 studenoga, 2018 22:20
TOMISLAV
(@tomislav2062)
Active Member

Več sam je testirao i odlično izgleda pogotovo sirena koja mi uvijek daje osjećaj nostalgije, i napravio sam par slika. Vlado ako želiš mogu staviti nekoliko slika o njoj na Željeznice.net to jest u temu RailWorks-screens.

Objavljeno : 1 prosinca, 2018 15:06
josip
(@josip)
Honorable Member

Neće svi addonovi biti freeware.

Topic starter Objavljeno : 1 prosinca, 2018 16:37
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

...Vlado ako želiš mogu staviti nekoliko slika o njoj na Željeznice.net to jest u temu RailWorks-screens.

Dapače 🙂

Objavljeno : 1 prosinca, 2018 20:36
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Neće svi addonovi biti freeware.

Nema problema, ne moraju biti. Znamo svi da rad zasluzuje nagradu i da iza svakog addona stoji ogroman rad i trud. Sta je dalje planirano za buducnost?

Objavljeno : 2 prosinca, 2018 11:33
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Super Vlado.. Gdje je donacija za trud.

Link uklonjen Evo ti link za donaciju Ivane, lijep pozdrav! 🙂

Za donacije će biti prostora kada uredim tu mogućnost preko webshopa/download zone. Uklonjeni link upućuje na moj paypal račun i ostao je još sa bloga, a povezan je sa drugom lokomotivom. Morat ću ga ukloniti iz readme datoteka da ubuduće ne bude zabune. Teško je na sve mislit pa sam zaboravio na to. 🙂

RSvlado

Objavljeno : 15 siječnja, 2019 22:54
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Danas sam radio na Kennedyju. Popravio sam svjetla tako da sada bez veze ne svijetli zadnji reflektor. Problem je bio u imenovanju objekata u Blenderu. Također ću pokušati riješiti problem neprikazivanja dima. Pokušat ću napraviti i primitivnu upravljačnicu za onoga tko bude htio da ima pogled iz upravljačnice i da vidi nos baš od Kennedyja. Naravno bit će i opcija sa funkcionalnom upravljačnicom koja je sada ali ne pripada Kennedyju. Ne zaboravite da sam rekao kako ne treba očekivati previše, odnosno neću se baš previše truditi i gubiti vrijeme na ovaj model. Kad bude za preuzimanje bit ćete obaviješteni.

Objavljeno : 17 veljače, 2019 02:17
TOMISLAV
(@tomislav2062)
Active Member

Radost je i u malim stvarima. 🙂

Objavljeno : 17 veljače, 2019 12:44
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Upravo sam napravio, ili bolje reći presložio, elemente za pogled iznutra. Elementi koji su već tamo, a Josip će znati o čemu je riječ jer je izgubio, odnosno obrisao ono što je bilo bolje od ovoga. Zbog toga što nema puno elemenata ponovno ću presložiti UV da bih mogao barem malo popraviti teksturu jer je ovako sve crno, ali i ispeći AO (Ambient Occlusion). Bilo bi dobro AO napraviti i izvana ali to neću jer je previše elemenata pa bi to trajalo tko zna koliko. Na postojeći UV to je nemoguće jer se puno UV otoka preklapa. Zato upozorenje onima koji misle raditi modele neka odmah u startu misle na to. Za one koji ne znaju što konkretno znači AO ovdje na slici se može vidjeti. Obratite pažnju da kuteve gdje se sastaju elementi.

Objavljeno : 17 veljače, 2019 23:19
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Tema se nastavlja na novom forumu

Objavljeno : 20 svibnja, 2022 04:11
Stranica 22 / 22