Notifications
Clear all

[Zatvoren] 441 ŽFBH

RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Šutio sam jer nisam htio davati lažnu nadu. Htio sam da bude malo iznenađenje. Posjetite zonu za preuzimanje 🙂

Što se tiče ove i sličnih varijacija to naravno nije isto kao i praviti potpuno novu lokomotivu. U pitanju su "samo" nijanse. Nisam baš imao previše fotografija po kojima bih se ravnao pa ću se pozvati na umjetničke slobode. Možda je najveća razlika u odnosu na stvarnu ŽFBH Aseu ta što su ovdje brisači dolje. Niti na jednoj ŽFBH Asei nisam vidio brisače dolje. Tako mi je bilo lakše napraviti jer sam već imao takve na HŽ CARGO. Imam staru Aseu koju sam bio radio u 3DCanvasu sa brisačima gore ali te brisače i animaciju ne mogu iskoristiti jer ju ne mogu uvesti u Blender.

Mali offtopic: Jučer sam konačno našao kombinaciju starije verzije Blendera sa starijom verzijom BRIAGE exportera. Radi, ali ne volim se prebacivati na stare verzije. To mi je ubrzalo stvar (za ovu loksu mislim) jer podešavati sve postavke za drugi exporter (prije BRIAGE) baš i nije nešto sa čime bih se htio mrcvariti. Nadam se da će se autori potruditi i prilagoditi BRIAGE exporter za Blender 2.80...

No, da ne duljim, volio bih dobiti povratnu informaciju je li sa ovom 441 ŽFBH sve u redu. Mislim tu naravno na neke katastrofalne greške ako su mi promakle, odnosno ako sam ih napravio. Nadam se da vozi 🙂

Topic starter Objavljeno : 25 prosinca, 2018 05:35
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Hvala puno Vlado. Naravno s obzirom da sam iz BIH, uvijek rado prihvatim lokomotive i vagone od ZFBH pa cak i ZRS. Samo naprijed i hvala jos jedan put. 😉

Objavljeno : 25 prosinca, 2018 13:21
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Pozdrav Vlado, dali si mozda mislio eventualno uraditi jos neke repaint za bosanske lokomotive? Imao bih par zelja i spreman sam donirati ako treba.

Objavljeno : 30 prosinca, 2018 14:22