Notifications
Clear all

[Zatvoren] 1141 HŽ CARGO i 1141 HŽ PP

Stranica 2 / 2
Ivan Arzek
(@ivan-vt)
Trusted Member

Vlado meni radi super. Svaka čast na trudu . Hvala ti.

Objavljeno : 24 prosinca, 2018 16:03
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Idalje cekam na odgovor na temu o blenderu postavljenu na railsim.fr. Nadam se da ipak ce moci i druga lokomotiva da radi.

Objavljeno : 24 prosinca, 2018 22:13
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Sada vam je i plava 1141 HŽ PP dostupna za preuzimanje. Javite jel sve štima.

Topic starter Objavljeno : 26 prosinca, 2018 00:19
Ivan Arzek
(@ivan-vt)
Trusted Member

Vlado preuzeo sam i plavu , no kod mene je problem sirene ( ne čuje se ) i ne vidim strojovođu. Ostalo je super .Hvala ti.

Objavljeno : 26 prosinca, 2018 19:06
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Vlado preuzeo sam i plavu , no kod mene je problem sirene ( ne čuje se ) i ne vidim strojovođu. Ostalo je super .Hvala ti.

Cudi me da imas problem sirene pogotovo s obzirom, da ako se ne varam, ovo je isti model kao onaj ASEA iz 2012. godine na kome radi sirena sasvim normalno (cini mi se da je ona ista iz njemackog BR101). Jedina je razlika sto je ovo sad repaint takoreci farbani model u razlicite boje i firme.

Objavljeno : 26 prosinca, 2018 19:12
Ivan Arzek
(@ivan-vt)
Trusted Member

Vlado , sirena radi ovisno o ruti u Quick drive , u isto vrijeme u Free roam u toj ruti radi , ali čini mi se i druge lokse. U starijim rutama radi i u Quick drive .

Objavljeno : 26 prosinca, 2018 20:13
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Ivane, to može biti iz razloga što dio zvuka povlači iz Kuju mape. Probaj u quick drive otići u world editor i uključiti Kuju. Tada bi trebao dobiti i strojovođu jer je on također iz Kuju sredstava. Naravno da je bolje ako svaki model ima svojeg strojovođu i zvuk ali to je jako puno posla. Zato će postojati plaćena verzija, nadam se svake moje lokse, koja ne bi imala takve probleme. Besplatno i plaćeno se mora razlikovati 🙂 P.S. Quick drive nisam ni probao.

Topic starter Objavljeno : 27 prosinca, 2018 13:13
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

I treba da postoji placena verzija lokomotiva i ostalih stvari, inace ispade da te svi manje vise iskoristavamo a za ovu igru svi znamo da se nista ne moze kreirati za 5 minuta.

Objavljeno : 27 prosinca, 2018 16:39
Ivan Arzek
(@ivan-vt)
Trusted Member

Da vidiš nisam se sjetio iako sam nekoliko puta išao u editor i prelazio preko kuju , ali nisam previše razmišljao. Isto već nekoliko puta hoću te pitati kako poslati donaciju za forum odnosno kako donirati , jer ne vidim nigdje kako uplatiti. Prije sam vidio za donacije ali sada ne vidim ili nemogu naći na forumu.

Objavljeno : 28 prosinca, 2018 01:23
Stranica 2 / 2