Notifications
Clear all

[Zatvoren] 1141 HŽ CARGO i 1141 HŽ PP

Stranica 1 / 2
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Ako je netko već posjetio zonu za preuzimanje mogao je vidjeti da se tamo pojavilo nešto novo 🙂 No, trebam savladati animaciju brisača jer je to u Blenderu malo više posla zbog rotacije u svim smjerovima (xyz). Govorim o modelu u Blenderu naravno. Čim to riješim ove dvije lijepe lokse moći će se preuzeti. Ostanite na vezi B)

Topic starter Objavljeno : 13 prosinca, 2018 17:41
TOMISLAV
(@tomislav2062)
Active Member

Proročanstveno pitanje koje sam postavio se ispunilo no brzo če se i završiti.

Objavljeno : 13 prosinca, 2018 23:25
Ivan Arzek
(@ivan-vt)
Trusted Member

Ma bravo Vlado. Svaka ti čast..

Objavljeno : 14 prosinca, 2018 18:40
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Sta reci osim svaka cast, jako mi je drago da se ponovo radi aktivno na nove stvari. Volio bih molim vas mozd vidjeti neke reskin za BH lokomotive takoder (ZFBIH, ZRS) ako nije problem. 🙂

Objavljeno : 15 prosinca, 2018 11:20
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Za dodatne reskinove postojećih lokomotiva, otom potom... Trenutno se zabavljam nečim drugim 🙂

Topic starter Objavljeno : 16 prosinca, 2018 16:30
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Nema problema Vlado, bitno je da se nove stvari kreiraju a reskin ce doci poslije. Svaka cast, jos jedan put. 🙂

Objavljeno : 16 prosinca, 2018 16:32
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Na žalost, sinoć sam trebao sve finalizirati i staviti prvu loksu 1141 HŽ CARGO za preuzimanje ali me izdao exporter. Jednostavno je otkazao poslušnost i ne mogu ga više aktivirati jer uvijek javlja grešku. Zatražio sam pomoć o tom problemu na UKTrainSim pa ću vidjeti hoće li netko reći nešto što će mi pomoći.

Topic starter Objavljeno : 17 prosinca, 2018 17:15
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Na žalost još ništa 🙁 Više ni sam ne znam što da pokušam. Zar nema nitko da provjeri kako exporter radi kod njega?

Topic starter Objavljeno : 20 prosinca, 2018 19:22
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Vjerovatno ima, nazalost ja ne mislim da licno mogu pomoci. :/ Sta kazu Englezi na UKTS?

Objavljeno : 21 prosinca, 2018 14:32
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Pogledaj i sam na UKTrainSim. Za sada ništa od pomoći. Pokušao sam instalirati exporter kod sina na njegov PC i ista stvar. Exporter se instalira ali se ne može aktivirati. Danas poslijepodne sam poslao poruku i autoru BRIAGE exportera pa ću vidjeti hoće li se javiti i dati nekakav savjet.

Topic starter Objavljeno : 21 prosinca, 2018 17:53
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Mogu pitati na railsim.fr ako hoces. 🙂

Objavljeno : 21 prosinca, 2018 19:28
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Dapače, gdje god samo da se riješi problem.

Topic starter Objavljeno : 21 prosinca, 2018 21:23
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Objavljen je post na railsim.fr pa cemo vidjeti.

Objavljeno : 22 prosinca, 2018 01:31
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Vratio sam se na stari exporter jer očito sa novim nešto ne štima. Baš šteta jer je novi, dok je radio, bio odličan i puno lakši za rad. 1141 CARGO je u download zoni pa probajte. Naravno da još nije sve podešeno ali za prvu ruku će valjda poslužiti. Svjetla sam složio onako otprilike jer nemam pojma kako funkcioniraju u ovoj kombinaciji gdje su LED i obični reglektori. Probajte pa javite 🙂

Topic starter Objavljeno : 22 prosinca, 2018 20:43
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Hvala puno Vlado, ja jos uvijek nisam dobio odgovor na temu postavljenu na railsim.fr inace bih naravno javio. Drago mi je da ipak ima rjesenje.

Objavljeno : 22 prosinca, 2018 20:44
Stranica 1 / 2