Notifications
Clear all

[Zatvoren] HŽ 2061 - upravljačnica

RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Otprilike. Nisam siguran da sam pogodio položaj.

Topic starter Objavljeno : 27 veljače, 2019 04:09
TOMISLAV
(@tomislav2062)
Active Member

Ocjena: 4.5 od 5. Ako se gleda malo preciznije (kabina 661 lokomotive u Bih) upravljački pult je mrvicu bliže strojevođi to jest sjedištu što bi značilo malo po x pomakniti i po y. To je moje viđenje Vlado no ti moraš donijeti pravu odluku. Sve u svemu izgleda odlično i puno sreće. 🙂

Objavljeno : 27 veljače, 2019 19:43
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Da, činilo mi se da sam postavio predaleko od sjedalice. Zato imam vas da me korigirate jer ja nikada nisam bio u upravljačnici 2061-dinice, a materijali koje imam su najčešće fotografije ili poneki video. Pošto je, kako sam shvatio unutar upravljačnice dosta tijesno onda ni kamera u jednom kadru ne može uhvatiti sve.

Topic starter Objavljeno : 27 veljače, 2019 22:34
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Mozda ti ovo pomogne :

🙂

Objavljeno : 27 veljače, 2019 23:26
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Auuu, odličan video. Čudno kako mi ga nije izlistalo kada sam tražio. Naravno da će rekonstrukcija kabine biti lakša sa svakom novom video ili slikovnom informacijom 🙂

Topic starter Objavljeno : 28 veljače, 2019 00:41
Tarik Pašić
(@tarik)
Trusted Member

Nisam jos nigdje nasao slike unutar kabine da se vidi tacno upravljaci ali trazim. ^^

Objavljeno : 28 veljače, 2019 00:43
josip
(@josip)
Honorable Member

Odlična stvar je što su i kočnici i ručice promjene smjera i manipulatora gotovo iste kao i kod Turnera, sve je dosta modularno i može se seliti s modela na modela. 🙂

Objavljeno : 4 ožujka, 2019 18:15
RSV
 RSV
(@rsvlado)
Član Admin

Bez brige, radim. Cijeli vikend sam potrošio na istraživanja oko RailWorksa. Ne nužno na upravljačnici 2061-dinice. Problem je što sam mnoge stvari zaboravio pa mi treba dosta vremena da se vratim tamo gdje sam stao.

Topic starter Objavljeno : 11 ožujka, 2019 20:55